Idea przedszkola

Jesteśmy założycielkami przedszkola Iskierka. Od zawsze marzyłyśmy o takim miejscu. Cichym, spokojnym, z dala od miasta i ruchliwych ulic. I udało się. Powstało kameralne przedszkole
z niewielką liczbą dzieci. Znamy je wszystkie. Tworząc przyjazną, rodzinną atmosferę chcemy zapewnić przedszkolakom optymalne warunki do wszechstronnego rozwoju w poczuciu bezpieczeństwa i akceptacji. Pragniemy, aby wyrosły na osoby radosne, kreatywne, samodzielne i odpowiedzialne.  A czas spędzony w przedszkolu na zawsze pozostał jedną z piękniejszych przygód dzieciństwa.

Serdecznie zapraszamy rodziców i dzieci do korzystania z naszej oferty.

Justyna Dmochowska                                     Beata Bogdańska

tel. 728 415 295                                              tel. 784 65 22 69

O przedszkolu

Przedszkole Iskierka rozpoczęło swoją działalność we wrześniu 2010 r. w Cisiu. Zapraszamy do niego mieszkańcówy okolicznych miejscowości: Brzezin, Dębe Wielkiego, Duchnowa, Wiązown, Wielgolasu, Olesina, Mrowisk, Halinowa oraz wszystkich, którzy chcą budować razem z nami wyjątkową, rodzinną atmosferę.

Otoczenie

Budynek przedszkola oraz jego otoczenie są ogrodzone i całodobowo monitorowane.
Wejście na teren umożliwia domofon oraz kod zabezpieczający.

Sale przedszkolne są słoneczne, przestronne i kolorowe, z miejscem do pracy i zabawy. Każda z nich posiada przylegającą toaletę z bezpiecznymi urządzeniami.  W największej sali na parterze organizujemy wspólne uroczystości, zabawy i przedstawienia. Wszystkie elementy wyposażenia przedszkola zostały dobrane do potrzeb dzieci.

W Iskierce przedszkolaki bawią się na dużym, (ok. 1000 m2) placu zabaw, który wyposażyliśmy w zabawki posiadające wymagane certyfikaty. I maluchy i starszaki znajdą tu coś dla siebie, nawet niewielka górkę do zjeżdżania na sankach!

Godziny otwarcia

Dostosowując się do potrzeb aktywnych zawodowo rodziców przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 18:00.